en iyi rulet siteleri
Emine Şenyaşar: 3 yıldır buradayım, görmüyor musunuz?
  • Rojev
  • Güncel
  • Emine Şenyaşar: 3 yıldır buradayım, görmüyor musunuz?

Emine Şenyaşar: 3 yıldır buradayım, görmüyor musunuz?

Emine Şenyaşar, Urfa Adliyesi önünde, “3 yıldır burada oturuyorum, görmüyor musunuz, sesimi duymuyor musunuz?” sözleriyle tepki gösterdi.

ABONE OL
Mart 16, 2023 11:30
Emine Şenyaşar: 3 yıldır buradayım, görmüyor musunuz?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Emine Şenyaşar, Urfa Adliyesi önünde, “3 yıldır burada oturuyorum, görmüyor musunuz, sesimi duymuyor musunuz?” sözleriyle tepki gösterdi. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ve saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti 724’üncü gününde devam ediyor.
 
Riha’nın Pirsûs ilçesinden Riha Adliyesi’ne gelen Şenyaşar ailesi “Şenyaşar ailesi için adalet” yazılı pankartın önünde nöbet başlattı. Emine Şenyaşar, adalet mücadelelerinin 3’üncü yılana girdiğini belirterek, “Hastanede ailemizden 3 kişiyi öldüler. Bu nasıl iktidar ve devlet? Kayıtlarımızı çıkarsınlar, herkes görsün nasıl katliamın gerçekleştiğini. 3 yıldır burada oturuyorum, beni görmüyor musunuz, duymuyor musunuz? Gözyaşlarım hala yerde. Oğlum 6 yıldır tek kişilik hücrede tutuluyor. Adalet sağlanıncaya kadar burada oturmaya devam edeceğim” dedi. 
 
Mereş merkezli deprem ve dün etkili olan sağanak yağış nedeniyle meydana gelen sele dikkat çeken anne Şenyaşar, yaşananlardan Erdoğan’ı sorumlu tuttu. 
 
Öte yandan nöbeti sürdüren aileyi, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş ve il yöneticileri ziyaret etti. 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.