en iyi rulet siteleri
Ekmek ve Gül’den ‘Kız kardeşlik köprüsü’ kampanyası
  • Rojev
  • Güncel
  • Ekmek ve Gül’den ‘Kız kardeşlik köprüsü’ kampanyası

Ekmek ve Gül’den ‘Kız kardeşlik köprüsü’ kampanyası

Ekmek ve Gül, 5 Mart’ta Kartal Meydanı’nda depremzede kadınlarla dayanışmak için “Kız kardeşlik köprüsüyle hayatı yeniden kuruyoruz” şiarıyla başlatacakları kampanyaya katılım çağrısı yaptı.

ABONE OL
Şubat 25, 2023 14:30
Ekmek ve Gül’den ‘Kız kardeşlik köprüsü’ kampanyası
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANLBUL – Ekmek ve Gül, 5 Mart’ta Kartal Meydanı’nda depremzede kadınlarla dayanışmak için “Kız kardeşlik köprüsüyle hayatı yeniden kuruyoruz” şiarıyla başlatacakları kampanyaya katılım çağrısı yaptı. 
 
Ekmek ve Gül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, “Kız kardeşlik köprüsüyle hayatı yeniden kuruyoruz” kampanyası kapsamında 5 Mart Pazar günü saat 13.00 İstanbul Kartal Meydanı’nda gerçekleştirecekleri etkinliğe katılım çağrısı yaptı. 
 
‘DAYANIŞMAYLA AYAKTAYIZ’ 
 
Ekmek ve Gül, yaptığı çağrıda şu ifadelere yer verdi: “Mesai arkadaşımızın koluna girip, sıra arkadaşımızın elini tutup, komşumuzun omzuna yaslanıp yürüyelim. Kız kardeşliğimiz İstanbul’dan deprem bölgesine hayatı yeniden kurmaya köprü, hayatlarımızı eşit ve şiddetsiz olarak yeniden kazanmaya söz olsun! Özlemlerimizle, taleplerimizle, biriktirdiğimiz deneyimlerimizle, sözümüzle, kız kardeşliğimizin gücüyle 5 Mart’ta buluşalım. ‘Dayanışmayla Ayaktayız; Örgütlenerek Değiştireceğiz’.”
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.