en iyi rulet siteleri
Dutax’ta çukura düşen çocuğun cenazesi bulundu
  • Rojev
  • Güncel
  • Dutax’ta çukura düşen çocuğun cenazesi bulundu

Dutax’ta çukura düşen çocuğun cenazesi bulundu

Karayollarının kazısı sonucu oluşan ve su biriken çukura düşüp boğulan Enes Balçok’un cenazesi, köylüler tarafından saatler sonra sudan çıkarılabildi.

ABONE OL
Mayıs 1, 2023 17:00
Dutax’ta çukura düşen çocuğun cenazesi bulundu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AGIRÎ- Karayollarının kazısı sonucu oluşan ve su biriken çukura düşüp boğulan Enes Balçok’un cenazesi, köylüler tarafından saatler sonra sudan çıkarılabildi.

Agirî’nin Dutax ilçesine bağlı Koşk köyü civarında karayollarına bağlı ekiplerinin kazdığı su dolu çukura düşen Enes Balçok’un (14) cesedi, saatler sonra köylüler tarafından bulundu. Koşk köyünde yaşayan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Dutax ilçe Eşbaşkanı Cesim Balçok’un oğlu Enes Balçok, sabah saatlerinde kendilerine ait hayvanları köyün merasına çıkardı. Balçok, henüz belirlenemeyen bir sebeple, karayollarına bağlı ekiplerin daha önce kazdığı kazılar nedeniyle oluşan çukurlarda biriken suya düştüğü belirtildi.

Olaya tanıklık eden başka bir çobanın durumu köylülere bildirdiği ifade edildi. Arama kurtarma ekiplerinin bulunmadığı kentte köylülerin uzun uğraşları sonucu, Balçok’un cenazesi su dolu çukurda bulunarak çıkarıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Balçok’un cenazesi Ağrı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.