en iyi rulet siteleri
Donma tehlikesi geçirdi: Çadıra ve tavuklarım için yeme ihtiyacım var
  • Rojev
  • Güncel
  • Donma tehlikesi geçirdi: Çadıra ve tavuklarım için yeme ihtiyacım var

Donma tehlikesi geçirdi: Çadıra ve tavuklarım için yeme ihtiyacım var

Narlı Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Güllü, kendi imkanlarıyla kurduğu çadırda donma tehlikesi geçirince, komşusunun çadırına geçti. Güllü, tavukları için yeme, kendisinin de çadıra ihtiyacının olduğunu belirtti.

ABONE OL
Şubat 25, 2023 09:00
Donma tehlikesi geçirdi: Çadıra ve tavuklarım için yeme ihtiyacım var
0

BEĞENDİM

ABONE OL
MEREŞ – Narlı Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Güllü, kendi imkanlarıyla kurduğu çadırda donma tehlikesi geçirince, komşusunun çadırına geçti. Güllü, tavukları için yeme, kendisinin de çadıra ihtiyacının olduğunu belirtti. 
 
Mereş’in Bazarcix (Pazarcık) ilçesine bağlı Narlı Mahallesi’nde yaşayan ve depremde evi hasar gören Mehmet Güllü, birçok kuruma başvurmasına rağmen kendisine çadır verilmediğini ifade etti. Güllü, hem barınacak sorunu hem de çölyak hastalığı nedeniyle eşini İstanbul’da bulunan akrabalarının yanına gönderdiğini söyledi.
 
TAVUKLARI İÇİN YEM, KENDİ İÇİN ÇADIR 
 
Çadır verilmediği için kendi imkanlarıyla yaptığı çadırda bir hafta kaldığını ancak hava alan çadırda donma tehlikesi yaşadığını ifade eden Güllü, “Komşum çadırında kalmamı istedi. Ben de bir süredir onun çadırında kalıyorum. Askeriye sadece birkaç parça odun verdi. Başka da bir şey yok. Acil olarak çadıra, elektrik sobasına ve suya ihtiyacım var. Yetkililer gelip evime baktı ve gitti. Kapıma bir barkod yapıştırdılar ama bu barkodun neye yaradığını, niçin astıklarını bilmiyorum. Benim tavuklarım var, onlar da canlı ve yeme ihtiyaçları var. Tavukları dışarıya da bırakamıyorum. Onlar için yem lazım” dedi.
Geçici olarak komşusunun çadırında kaldığını söyleyen Güllü, “Sonsuza kadar burada kalamam” sözleriyle mağduriyetini dile getirdi. 
 
MA / Dilgeş Ruvanas
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.