en iyi rulet siteleri
CHP’li Bakan: Emniyet müdürleri ve Jandarma oy sonuçlarını istedi
  • Rojev
  • Politika
  • CHP’li Bakan: Emniyet müdürleri ve Jandarma oy sonuçlarını istedi

CHP’li Bakan: Emniyet müdürleri ve Jandarma oy sonuçlarını istedi

Bitlis, Mêrdîn ve Adana emniyet müdürleri ile Ankara, Çanakkale ve Agirî il jandarma komutanlarının sandık sonuçlarını istediğini ifade eden CHP Milletvekili Murat Bakan, “YSK size görev mi verdi” diye sordu.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 16:00
CHP’li Bakan: Emniyet müdürleri ve Jandarma oy sonuçlarını istedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – Bitlis, Mêrdîn ve Adana emniyet müdürleri ile Ankara, Çanakkale ve Agirî il jandarma komutanlarının sandık sonuçlarını istediğini ifade eden CHP Milletvekili Murat Bakan, “YSK size görev mi verdi” diye sordu.
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Murat Bakan, sanal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bitlis, Mêrdîn ve Adana’da il emniyet müdürlerinin polislere seçim sonuçlarını toplamak üzere baskı yaptığını duyurdu. Ankara İl Jandarma Komutanı Cemil Lütfi Özkul, Çanakkale ve Agirî İl Jandarma Komutanlarının da sandık sonuçlarını istediğine dikkat çeken Bakan, söz konusu duruma tepki göstererek, “Özkül, sandık sonuçlarını neden istiyorsun?  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) sana özel görev verdi bizim haberimiz mi yok? Jandarma’dan YSK’ya yatay geçiş mi yaptın? Suç işliyor personeli suç işlemeye zorluyorsunuz” dedi.
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.