en iyi rulet siteleri
CHP’den YSK’ye ziyaret: Sonuç kesinleşene kadar görevimizin başındayız
  • Rojev
  • Politika
  • CHP’den YSK’ye ziyaret: Sonuç kesinleşene kadar görevimizin başındayız

CHP’den YSK’ye ziyaret: Sonuç kesinleşene kadar görevimizin başındayız

YSK’yi ziyaret eden CHP heyeti adına açıklama yapan Muharrem Erkek, "Yurt dışı oyları sayımı zaman alacak gibi duruyor. Seçim sonucu kesinleşene kadar görevimizin başındayız" dedi.

ABONE OL
Mayıs 15, 2023 03:00
CHP’den YSK’ye ziyaret: Sonuç kesinleşene kadar görevimizin başındayız
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – YSK’yi ziyaret eden CHP heyeti adına açıklama yapan Muharrem Erkek, “Yurt dışı oyları sayımı zaman alacak gibi duruyor. Seçim sonucu kesinleşene kadar görevimizin başındayız” dedi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan ve Muharrem Erkek ile Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Yüksek Seçim Kurulu’nu (YSK) ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklama yapıldı. 
 
CHP heyeti adına açıklama yapan Muharrem Erkek, şunları söyledi: “Önemli olan sandıktan çıkan seçmenin iradesinin eksiksiz yansımadır. Yurt içinde ve yurt dışında tüm oyların sağlık bir şekilde sayılıp sisteme girmesidir. Oyları ciddi bir şekilde takip etmeye devam ediyoruz. Yurt dışı oyları sayımı yoğun bir şekilde devam ediyor ve daha zaman alacak gibi de duruyor. Buradan ayrıldıktan sonra orayı da ziyaret edeceğiz. Orada da milletvekillerimiz, görevlilerimiz görev yapıyorlar. Seçim sonucu kesinleşene kadar biz CHP ve Millet İttifakı olarak görevimizin başındayız.”
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.