en iyi rulet siteleri
CHP MYK toplantısı sona erdi

CHP MYK toplantısı sona erdi

CHP MYK toplantısı sona erdi. Toplantının temel gündemini Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları ve ikinci turda izlenecek yol haritası oluşturdu.

ABONE OL
Mayıs 15, 2023 16:00
CHP MYK toplantısı sona erdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA – CHP MYK toplantısı sona erdi. Toplantının temel gündemini Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları ve ikinci turda izlenecek yol haritası oluşturdu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) dün yapılan seçimlerin ardından bugün Genel Merkez’de toplantı aldı. Toplantıya CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu da katılım sağladı.

İKİNCİ TURDA İZLENECEK STRATEJİ

Toplantının gündeminde dün yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Parlamento Seçimleri vardı. Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) Cumhurbaşkanlığı seçimlerini 2’nci tura kaldığını açıklamasıyla birlikte toplantının temel gündemini dün akşam saatlerinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ve 2’nci turda izlenecek stratejiler oluşturdu.

SİNAN OĞAN İLE GÖRÜŞÜLECEK Mİ?

Toplantının bir diğer gündemini de parlamento seçimi sonuçları ve parlamentoda izlenecek yol haritası oldu. Toplantıda bir diğer konu başlığı ise Zafer Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan ile görüşülüp görüşülmeyeceği ve bu konuda nasıl bir strateji izleneceği oldu. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.