en iyi rulet siteleri
Buldan: Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun
  • Rojev
  • Politika
  • Buldan: Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun

Buldan: Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, yarın gerçekleştirilecek seçimler için, "Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun" çağrısı yaptı.

ABONE OL
Mayıs 13, 2023 17:00
Buldan: Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA – HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, yarın gerçekleştirilecek seçimler için, “Kulağınız iktidarın kirli propagandalarında değil sandıkta olsun” çağrısı yaptı. 

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, yarın gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için “sandık başında olun” çağrısı yaptı. 
 
Partinin sanal medya hesabından paylaşılan videolu açıklamada, Buldan,  “İktidar kirli propaganda yapacaktır, asla onlara kanmayın, kulaklarınızı tıkayın gözlerinizi kapatın. Gözünüz ve kulağınız sadece oylarımızda olsun” çağrısı yaptı. 
 
‘TÜRKİYE’NİN KADERİNİ SİZLER DEĞİŞTİRECEKSİNİZ’
 
Buldan çağrısında şunları belirtti: “Kıymetli arkadaşlarım, sevgili sandık ve okul görevlileri, müşahitler, hepimiz uzun süredir sahada büyük emekler verdik. Çok çalıştık. Bu emeklerimizin karşılığını alma zamanı geldi. Pazar günü yapılacak olan seçimlerde de hepimiz aynı zamanda görevli sayılırız. Sizler, sabah saat 06.00’dan akşam ıslak imzalı tutanakları alıp görevli arkadaşlarımıza teslim edene kadar görevlerinizin başında olun. İktidar kirli propaganda yapacaktır, asla onlara kanmayın, kulaklarınızı tıkayın gözlerinizi kapatın. Gözünüz ve kulağınız sadece oylarımızda olsun, sandıklarımızda olsun ve sandıklarımızı terk etmeyelim. Türkiye’nin kaderi sizlerin elinde. İnanıyorum ki bu görevi üstü bir başarıyla tamamlayacaksınız ve Türkiye’nin kaderini sizler değiştireceksiniz. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum. Ve hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.” 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.