en iyi rulet siteleri
Aydın ve Muğla mitinglerine çağrı: Hep birlikte alanlarda olalım
  • Rojev
  • Güncel
  • Aydın ve Muğla mitinglerine çağrı: Hep birlikte alanlarda olalım

Aydın ve Muğla mitinglerine çağrı: Hep birlikte alanlarda olalım

ABONE OL
Nisan 28, 2023 13:00
Aydın ve Muğla mitinglerine çağrı: Hep birlikte alanlarda olalım
0

BEĞENDİM

ABONE OL
AYDIN/MUĞLA – Yeşil Sol Parti, yarın hem Aydın hem de Muğla’da yapacağı mitinglere ilişkin bildiri dağıtımı yaparak, halkı davet etti. 
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), Aydın Kent Meydanı’nda yarın yapacağı mitinge katılım için stant kurarak, halkları mitinge davet etti. Standa bildiri dağıtan HDP Aydın İl Eşbaşkanı Aysel Bahtiyar Önsel, “Barış için, özgürlük için, güvenli bir gelecek için 29 Nisan Cumartesi günü 17:00’de Aydın Kent Meydanı’ndaki büyük buluşumuza tüm halkımızı davet ediyoruz. Yolumuz Üçüncü Yol, partimiz Yeşil Sol Parti. Yarın hep birlikte alanlarda olalım” çağrısı yaptı. 
 
İNCİRLİOVA
 
Öte yandan İncirliova ilçesinde pazaryerinde bildiri dağıtımı yapan partililer, pazar esnafını ve yurttaşları mitinge davet etti. HDP Parti Sözcüsü ve Yeşil Sol Parti Aydın milletvekili adayı Ebru Günay’ın da katıldığı ziyaretler sırasında konuşma yapan partililer, yoksulluğa, yolsuzluğa, işsizliğe ve hayat pahalılığına karşı 14 Mayıs’ta iktidarı gönderme çağrısı yaptı.
 
MUĞLA
 
Yeşil Sol Parti, Muğla’da da Bodrum Konacik Mahallesi’nde kurduğu standla hem yarın Bodrum Yalıkavak Mahallesi’nde saat 13.00’te yapılacak mitinge çağrı yaptı, hem de Yeşil Sol Parti’nin desteklenmesini istedi. Yeşil Sol Parti milletvekili adayları, Yeşil Sol Parti ve HDP yöneticilerinin katıldığı etkinlikte, yurttaşlara bildiri dağıtımı yapıldı. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.