en iyi rulet siteleri
Amedspor’a 156 bin TL para ve 2 maç seyircisiz oynama cezası
  • Rojev
  • Güncel
  • Amedspor’a 156 bin TL para ve 2 maç seyircisiz oynama cezası

Amedspor’a 156 bin TL para ve 2 maç seyircisiz oynama cezası

TFF, Amedspor'a 25 Eylül'de Bursaspor ile oynadığı maçtan dolayı 156 bin para cezasının yanı sıra iki maç seyircisiz oynama ve ihtar cezası verdi.

ABONE OL
Kasım 23, 2023 00:30
Amedspor’a 156 bin TL para ve 2 maç seyircisiz oynama cezası
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DİYARBAKIR – TFF, Amedspor’a 25 Eylül’de Bursaspor ile oynadığı maçtan dolayı 156 bin para cezasının yanı sıra iki maç seyircisiz oynama ve ihtar cezası verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu, (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor’a 25 Eylül’de Bursaspor ile kendi sahasında ligin altıncı haftasında oynadığı maçtan dolayı ceza verdi. TFF, Amedspor taraftarlarının neden olduğu olaylar iddiası ile 140 bin TL, Amedspor kulübünün merdiven parobet boşluklarını boş bırakmaması nedeniyle 16 bin TL olmak üzere, 156 Bin TL para cezası keserken, ayrıca, Amedspor’a kendi sahasında iki maç seyircisiz oynama ile üç farklı ihtar cezası verdi.

AMEDSPOR YÖNETİCİSİNE DE CEZA 

TFF Amedspor kulübünün TFF’nin izni olmaksızın müsabakada canlı yayın yapmasına, statüye aykırılık nedeni ve Amedspor yöneticisi Ömer Alaldı’nın akredite edilmediği T alanda bulunması gibi nedenlerle de ihtar cezası verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.