en iyi rulet siteleri
Akşener: Milletin vereceği karar başımızın üstündedir
  • Rojev
  • Güncel
  • Akşener: Milletin vereceği karar başımızın üstündedir

Akşener: Milletin vereceği karar başımızın üstündedir

İstanbul'da oyunu kullanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Aziz milletin vereceği karar bizlerin başımızın üstündedir. İnşallah her şey güzel ve iyi olacak” dedi.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 08:00
Akşener: Milletin vereceği karar başımızın üstündedir
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANBUL – İstanbul’da oyunu kullanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Aziz milletin vereceği karar bizlerin başımızın üstündedir. İnşallah her şey güzel ve iyi olacak” dedi. 
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Beylerbeyi’nde Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullandı.  Akşener, oyunu kullandıktan sonra şunları söyledi: “Milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Dostluk içinde çalıştık. En fazla seçmene ulaşan organizasyonun içinde yer aldık. Ben 45 yerde miting yapmışım. 54 noktada da program yapmışım. 66 noktada İmamoğlu, Yavaş aynı şekilde, Kılıçdaroğlu aynı şekilde. Hepimiz çok çalıştık, dertlerimizi anlatmaya çalıştık. Millet İttifakı bileşenleri olarak bizim yaptığımız şey kutuplaştırmadan, seçmenin derdini dinleyip çözüm üretmek. Seçmen veli nimettir. Bu tutumu öne çıkarmaya çalıştım yıllarca. Çok iftiralar, hakaretler yaşadık ama hiçbirinin şu an önemi yok. Bundan sonra herkesin hür ve vicdanına danışarak kullanacağı oyların sandıktan çıkan sonuçlarına hepimizin saygı göstermesi kısmına geçiriyoruz artık. Aziz milletin vereceği karar bizlerin başımızın üstündedir. İnşallah her şey güzel ve iyi olacak.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.