en iyi rulet siteleri
Abdullah Gül: Demokrasinin en önemli anı

Abdullah Gül: Demokrasinin en önemli anı

Beykoz’da oyunu kullanan Abdullah Gül, “Demokrasilerin en önemli anı millet iradesine başvurulduğu zamanlardır” dedi.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 13:32
Abdullah Gül: Demokrasinin en önemli anı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANBUL – Beykoz’da oyunu kullanan Abdullah Gül, “Demokrasilerin en önemli anı millet iradesine başvurulduğu zamanlardır” dedi.
 
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul’un Beykoz ilçesinde oyunu kullandı. Abdullah Gül, Beykoz Çubuklu Mahallesi’nde bulunan Şehit İsmail Kefal İlkokulu’nda oy verdi. Eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte okula gelen Abdullah Gül, oy kullanacakları 1140 numaralı sandıkta yaşanan yoğunluk nedeniyle bir süre sırada bekledi. 
 
Yurttaşlarla sohbet eden Abdullah Gül, hatıra fotoğrafı çektirdi. Sıranın kendisine gelmesiyle oyunu kullanan Gül, okul çıkışında basın mensuplarına açıklama yaptı. Gül, seçimlerin Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek, şöyle konuştu: “Demokrasilerin en önemli anı millet iradesine başvurulduğu zamanlardır. Türkiye de dönem dönem vakti geldiğinde milletin iradesine başvurdu. Bugün vatandaşlık görevimizi bu şekilde yaptık. İnşallah neticede milletimiz için hayırlara vesile olur. Huzur içinde, saygı içerisinde bir seçim ortamının tamamlanmasını temenni ediyorum ve şimdiden her şeyin hayırlı olmasını diliyorum. Çok teşekkürler.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.