en iyi rulet siteleri
18 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi AKP’den aday adayı!
  • Rojev
  • Güncel
  • 18 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi AKP’den aday adayı!

18 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi AKP’den aday adayı!

Ermenek'te 2014'te 18 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciasıyla ilgili tutuklanan ve daha sonra tahliye edilen Cenne Linyit Kömür İşletmeleri sahibi Abdullah Özbey, AKP'den aday adayı oldu.

ABONE OL
Mart 22, 2023 21:00
18 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi AKP’den aday adayı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ- Ermenek’te 2014’te 18 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciasıyla ilgili tutuklanan ve daha sonra tahliye edilen Cenne Linyit Kömür İşletmeleri sahibi Abdullah Özbey, AKP’den aday adayı oldu.

Karaman’ın Ermenek ilçesinde 2014 yılının Ekim ayında 18 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciasıyla ilgili tutuklanan ruhsat sahibi Ermenek Cenne Linyit Kömür İşletmeleri sahibi Abdullah Özbey, AKP’den Konya milletvekili aday adayı oldu.

Aday adaylığına ilişkin sanal medya hesabından açıklama yapan Özbey, “Haydi Bismillah… Büyük ve güçlü Türkiye yolunda 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Partimiz’den Konya Milletvekili Aday Adaylığım hayırlı olsun inşallah. Türkiye’nin yüzyılında Konya’mızdan bu kutlu yolda, bu kutlu davamızda tüm ülkemize hayır getirecek işlerimizde milletimize hizmetkâr olmak niyetiyle Allah yolumuzu açık eylesin” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.