en iyi rulet siteleri
Putin, Erdoğan ve Reisi ile Tahran’da görüşecek
  • Rojev
  • Dünya
  • Putin, Erdoğan ve Reisi ile Tahran’da görüşecek

Putin, Erdoğan ve Reisi ile Tahran’da görüşecek

Kremlin, Rusya lideri Putin'in Salı günü Tahran'a gerçekleştireceği ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile bir araya geleceğini duyurdu.

ABONE OL
Temmuz 12, 2022 11:00
Putin, Erdoğan ve Reisi ile Tahran’da görüşecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ- Kremlin, Rusya lideri Putin’in Salı günü Tahran’a gerçekleştireceği ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile bir araya geleceğini duyurdu.
 
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in önümüzdeki salı günü Tahran’a yapacağı ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüşeceğini açıkladı. 
 
Sputnik’te yer alan habere göre Peskovş, görüşmenin içeriğine ilişkin şunları aktardı: “Üçlü görüşmenin yanı sıra elbette ikili görüşmeler de olacak. Dün Putin ile Erdoğan arasında üst düzey temasların olacağını bildirmiştik. Bir görüşme orada da olacak.Tahran ziyareti için hazırlık yapılıyor. Astana sürecinin garantör ülkelerinin liderleri arasında burada bir görüşme yapılacak. Bu bilindiği üzere, Suriye’ye istikrar getirilmesi süreci kapsamında.” 
 

En az 10 karakter gerekli