en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi: Kirli alınları seccadeler temizlemez!
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Kirli alınları seccadeler temizlemez!

Şenyaşar ailesi: Kirli alınları seccadeler temizlemez!

Adalet Nöbeti’ni sürdüren Şenyaşar ailesi, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın açıklamasına dikkat çekerek, “Anlı secdeye değenlerin ne çirkin işlere bulaştığını halk çok iyi biliyor. Kirli alınları seccadeler ve secdeler temizlemez!” dedi.

ABONE OL
Nisan 28, 2023 10:30
Şenyaşar ailesi: Kirli alınları seccadeler temizlemez!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Adalet Nöbeti’ni sürdüren Şenyaşar ailesi, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın açıklamasına dikkat çekerek, “Anlı secdeye değenlerin ne çirkin işlere bulaştığını halk çok iyi biliyor. Kirli alınları seccadeler ve secdeler temizlemez!” dedi. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde, AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti eylemi 767’nci gününde devam ediyor.
 
Pirsûs’taki evlerinden çıkıp Urfa Adliyesi önüne gelen Emine Şenyaşar ve oğlu Ferit Şenyaşar, “Şenyaşar ailesi için adalet” yazılı pankartın önünde nöbeti başlattı.
 
‘KİRLİ ALINLARI SECCADELER TEMİZLEMEZ’
 
Aile, sanal medya hesabında, Bekir Bozdağ’ın dün Riha’da yaptığı konuşmasına atıfta bulunarak “Anlı secdeye değenlerin ne çirkin işlere bulaştığını halk çok iyi biliyor. Kirli alınları seccadeler ve secdeler temizlemez! Onurlu Şanlıurfa halkı, 14 Mayıs’ta ülkede ADALETİ katleden Bekir Bozdağ’a en iyi cevabı verecektir” paylaşımını yaptı.
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.