en iyi rulet siteleri
Demirtaş’tan RTÜK Başkanına: Hakkımda hüküm yok, yalan söyleme
  • Rojev
  • Güncel
  • Demirtaş’tan RTÜK Başkanına: Hakkımda hüküm yok, yalan söyleme

Demirtaş’tan RTÜK Başkanına: Hakkımda hüküm yok, yalan söyleme

Halk TV’de adının geçmesi nedeniyle kanal hakkında inceleme başlatılacağını duyuran RTÜK Başkanına yanıt veren Selahattin Demirtaş, “Hakkımda örgüt üyeliğinden hüküm yok boş herif! Yalan söyleme” dedi.

ABONE OL
Mart 18, 2023 19:00
Demirtaş’tan RTÜK Başkanına: Hakkımda hüküm yok, yalan söyleme
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 
HABER MERKEZİ – Halk TV’de adının geçmesi nedeniyle kanal hakkında inceleme başlatılacağını duyuran RTÜK Başkanına yanıt veren Selahattin Demirtaş, “Hakkımda örgüt üyeliğinden hüküm yok boş herif! Yalan söyleme” dedi. 
 
Tutuklu HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Halk TV hakkında inceleme başlatıldığını duyuran ve kendisi hakkında “örgüte üye olmak”tan hükümlü bulunan biri övülemez” ifadelerini kullanan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin’e yanıt verdi. 
 
Halk TV programcısı Serhan Asker bugün, depremler ve selden etkilenen Adıyaman’dan yaptığı canlı yayında, Demirtaş’ın son öykü kitabı “Dad”dan bahsetmesine ilişkin açıklama yapan  RTÜK Başkanı Şahin, sunucunun “provokatörlük” yaptığını ileri sürmüştü. 
 
Halk TV hakkında işlem başlatılacağını duyuran Şahin’in paylaşımını etiketleyerek twitter üzerinden yanıt veren Demirtaş, “Hakkımda örgüt üyeliğinden hüküm yok boş herif! Yalan söyleme. Beni 7 yıldır 12 metrekarelik bir hücrede tutuyorsunuz ama ismim geçtikçe paçalarınız tutuşuyor. Çünkü biz halkız ve haklıyız. Sen ve patronların ise gırtlağa kadar suça bulaşmış “tirsonekler”siniz!” dedi. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.